čtvrtek 6. května 2021 Radoslav

SOUTĚŽ: V Metropolu ožijí melodie Petra Hapky

PR článek

„Petr Hapka a jeho potměšilí hosté“ je název hudebního pořadu, který zmapuje hudební tvorbu tohoto hudebníka, skladatele, dirigenta a zpěváka. Mezi jeho nejznámější hity patří například Levandulová, kterou nazpívala Hana Hegerová nebo duet s Lucií Bílou Dívám se dívám. I ostatní hity jako Štěstí je krásná věc, S cizí ženou v cizím pokoji, První noc v novém bytě či Bude mi lehká zem nazpívali přední čeští či slovenští zpěváci.

Večer však zazní také jeho slavné filmové melodie. Petr Hapka byl výraznou ikonou české populární hudby a hold mu v doprovodu pětičlenného orchestru sólistů v nastudování Petra Maláska vzdají Hana Holišová, Jan Maxián, Jan Sklenář, Lenka Nová, Petra Hřebíčko, Jana Lota nebo František Segrado, kteří Hapkovy písně interpretovaly v jeho posledním velkém projektu Kudykam.

Pořad Petr Hapka a jeho potměšilí hosté uvede Metropol ve čtvrtek 17. září od 19 hodin. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line a budou v prodeji také před začátkem koncertu. 

Soutěž o vstupenky na vzpomínkový koncert Petra Hapky (17. září, 19 hodin, DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na koncert. Stačí jen do úterý 15. září správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Výherci byli informováni.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky kultura, Metropol, koncert, Petr Hapka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.