úterý 19. října 2021 Michaela

SOUTĚŽ: Hurá zpátky do divadla. V Metropolu vystoupí populární herci

PR článek

Metropol zve v říjnu diváky do divadla na populární herecké osobnosti známé z televizních obrazovek. Na divadelní prkna zavítají např. Martin Zounar, Jan Čenský nebo Václav Vydra, Josef Carda či Martin Zahálka a také Karel Šíp.

Vše začne v úterý 12. října představením 8 Eur na hodinu. To je šité na míru pro komediální talent Martina Zounara. Představí se v roli paní na úklid, která cosi skrývá pod sukní a navíc se jí lepí smůla na paty.

Ve čtvrtek 14. října přijede do Metropolu populární bavič a moderátor Karel Šíp se svou talkshow Minipárty. Jako hosta si tentokrát pozval svého kamaráda Josefa Aloise Náhlovského. Těšit se můžete na večer plný humorných historek z pestrého života obou interpretů, určitě se budete dobře bavit.

A konečně v úterý 19. října se odehraje komedie v duchu nejlepších tradic anglického humoru s titulem Na poslední chvíli, ve které se povedený londýnský taxikář snaží zabránit sblížení svých dětí, protože každé má jinou maminku a maminky o sobě nevědí.

Vstupenky na uvedená představení zakoupíte v předprodeji Metropolu nebo on-line zde.

Soutěž o vstupenky na představení do Metropolu

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou čtenáři vyhrát vstupenky na tři zmiňovaná představení. Stačí jen do pondělí do 10 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Výherci byli informováni.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Metropol, kultura, soutěž, divadlo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.