neděle 25. září 2022 Zlata

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Zajděte do letňáku na divadelní představení Dívčí válka

PR článek

Letní kino Háječek se v neděli promění na největší českobudějovický divadelní amfiteátr. Divadelní spolek J.K.Tyl České Budějovice uvede v neděli 14. srpna od 20 hodiny v letňáku diváky milované představení Dívčí válka. Tato hra vznikla dle původního scénáře F. R. Čecha a jedná se o mírně provokativní a lechtivý pohled na úsvit našich dějin z dob Starých pověstí českých. Přemysl, Vlasta a ostatní na válečné scéně nenechají rozhodně vaše bránice v klidu.

„Umístění sedadel v Háječku připomíná svým sklonem a tvarem starověké amfiteátry a díky své kapacitě nemá v nejbližším okolí Českobudějovicka obdoby. Diváci díky tomu mohou začít unikátní divadelní zážitek pod hvězdnou oblohou,“ říká Milan Pleva z týmu Letního kina Háječek.

Více informací najdete na Facebooku. Vstupenky a další podrobnosti zjistíte na webu.

Soutěž o vstupenky na představení Dívčí válka (14. srpna, 20:00, Letní kino Háječek České Budějovice)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na divadelní představení Dívčí válka. Stačí jen do 12. srpna do 10 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. Výherce bude informován emailem.

Soutěž skončila. Výherci byli informováni.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Ohodnoť článek

Štítky letní kino, Letní kino Háječek, Hájček, Dívčí válka, divadlo, kultura, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.