čtvrtek 24. září 2020 Jaromír

SOUTĚŽ: Dynamo hostí páté Ústí nad Labem, trenéři volají po lepším pohybu

Více jak měsíc se fotbalisté SK Dynamo České Budějovice nepředstavili na Střeleckém ostrově před vlastním publikem. Tehdy se rozešli v krajském derby smírně s Táborskem. Za další dva zápasy však získali pouze jeden bod a jako bývalý účastník nejvyšší soutěže jsou až na devátém místě tabulky. Nakopnout motory a rozjet se vzhůru chtějí už zítra, kdy budou hostit hráče Ústí nad Labem. Jenže pozor, právě fotbalisté Ústí za sebou mají úspěšný týden, v MOL Cupu vyřadili pražskou Slavii 4:2. Pro družinu Františka Cipra tak bude cesta za třemi body velmi trnitá.

SK Dynamo České Budějovice - FK Ústí nad Labem, pátek 25. srpna od 18:00

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát šest vstupenek, které si mezi sebe rozdělí tři čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane dva lupeny. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Poslední domácí zápas s Ústím skončil 0:2. Správně je tedy odpověď B. Dvě volné vstupenky na dnešní utkání vyhráli čtenáři Petr Martinec, Tomáš Turčan a Václav Dědek. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.