sobota 26. září 2020 Andrea

SOUTĚŽ: Nebe začne své turné v Café Klubu Slavie. Nezapomeňte si Pláštěnky!

Již tento pátek přijede na exkluzivní jihočeský koncert skupina Nebe! Novodobí „Kryštof“, jak se jim jak kvůli podobě hudby, tak díky spolupráci s Richardem Krajčem říká, zahrají všem dobře známé hity - Než se rozední, Vteřina, Padáky, ale i nové písně včetně novinky v rádiích - Pláštěnky. Skupina má za sebou vyprodané tour s kapelou Kryštof nebo Mandrage.

Koncert startuje ve 20:00. Lístky jsou stále k dispozici na baru Café Klubu Slavie nebo online zde. A Budějcká Drbna má pro vás tradiční soutěž o volné vstupenky.

Soutěž o vstupenky na vystoupení kapely Nebe

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na vystoupení kapely Nebe. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Skupina Nebe je z Havířova. Správně je tedy odpověď A. Dvě volné vstupenky na dnešní vystoupení vyhrály čtenářky Anna Kylianová a Radka Rajnochová. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.