pátek 15. ledna 2021 Alice

Druhý ročník Pivního diskoplesu se koná již v sobotu

V Kulturním domě Vltava se v sobotu od 19.30 hodin uskuteční druhý ročník Pivního diskoplesu. Historicky první ročník této akce proběhl již vloni a kvůli značnému ohlasu se pořadatelé rozhodli akci zopakovat. Díky Budějcké Drbně můžete vyhrát čtyři volné vstupenky k sezení.

Druhý Pivní diskoples nabídne návštěvníkům velmi široký sortiment piva, pivní koktejly a také občerstvení ve formě teplých i studených pokrmů vhodných k pivu.

V nabídce bude asi 25 druhů piva z České republiky i ze zahraničí. Hrát bude DJ Petr Klein a jeho hosté, DJ Vašek a živě vystoupí kapela CITY CB (BAND). Nebude chybět vystoupení Školy orientálního tance Samyah.

„Myslíme si, že pivo je nápoj, který se na diskotéku nebo na ples velmi dobře hodí. Pro návštěvníky připravujeme mimořádně širokou nabídku pivních chutí, včetně několika českých čepovaných pivních lahůdek a řady zahraničních specialit. Nabídku doplní zajímavé pivní koktejly a pokrmy vhodné k pivu. S podobně širokou nabídkou piva se na společenské akci v našem městě mohou lidé setkat jen velmi zřídka,“ říká Petr Samec, tiskový mluvčí Pivního diskoplesu.

Ze sortimentu čepovaného piva zvláště upozorňujeme na:

  • Budweiser Budvar světlý ležák: Prémiový světlý ležák, který se vyváží do 65 států. Vaří se tradiční českou technologií z hlávkového žateckého chmele, moravského sladu a hlubinné artéské vody. Vyrábí Budějovický Budvar, n. p.
  • Dudák světlý speciál: Speciální pivo o stupňovitosti 15,2° vařené ze speciálních sladů a žateckého chmele. Vyrábí Měšťanský pivovar Strakonice, a.s.
  • Flekovský ležák 13: Nefiltrované tmavé pivo vařené ze čtyř druhů sladu. Vyrábí se již 150 let v pražském pivovaru U Fleků.
  • K11: Polotmavý nefiltrovaný a nepasterovaný ležák o stupňovitosti 11°. Vaří se ze dvou druhů sladu, což mu dodává typickou jantarovou až granátovou barvu. Vyrábí 1. českobudějovický minipivovar Kněžínek.
  • Oldgott Barique: Polotmavý nefiltrovaný ležák, který kvasí v dubových sudech. Má stupňovitost 13° a obsahuje 5,2 % alkoholu. Vyrábí pražský minipivovar U Medvídků.

Občerstvení k pivu bude nabízeno na velmi příznivé ceny od 15 do 50 Kč. V nabídce bude dršťková polévka, grilovaná vepřová krkovice, konfitované koleno, šmytec, sekaná a opečená klobása.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v pokladně KD Vltava a v Music Center, náměstí Přemysla Otakara II číslo 10. Rezervace jsou možné i na telefonech 728 566 222 a 724 086 185. Vstupné k sezení činí 150 Kč, k stání 100 Kč.

Soutěž o vstupenky

Dva čtenáři Budějcké Drbny si mezi sebe rozdělí čtyři vstupenky na sezení rovným dílem. Každý tedy dostane po dvou lupenech. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 16. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Světlý ležák od Budějovického Budvaru má obsah alkoholu 5.0 %. Správně tedy je možnost B.

Po dvou volných vstupenkách získávají čtenáři Vladimír Bláha a Erika Strachotová. Blahopřejeme!

Tisková zpráva
Foto: Budějovický Budvar

Štítky Pivní diskoples, KD Vltava, České Budějovice, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.