sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Legenda českého death metalu zahraje ve Velbloudu

Tento týden v pátek budou v budějckém klubu Mighty Baru Velbloud slavit všichni příznivci tvrdé hudby. Důvod k oslavě nebudou blížící se Vánoce ani narozeniny Ježíše Krista, ale příjezd legendy českého death metalu - kapely Hypnos.

Hypnos je jednou z nejzásadnějších hudebních formací svého stylu v Čechách a zároveň patří k těm málo kapelám z našich luhů a hájů, které se prosadily i v zahraničí.

Není se čemu divit, dva členové - frontman Bruno a kytarista Pegas - pochází z dnes již nefungující hvězdné kapely Krabathor, která již od devadesátých let udávala směr na scéně extrémního metalu.

Od roku 1999, kdy Hypnos oficiálně vzniknul, nahrála a vydala kapela šest CD, na kterých se to slavnými jmény hudebníků, hostů a producentů doslova hemží.

Za dobu své existence (a díky dědictví Krabathor) si Hypnos vysloužili respekt jak mezi fanoušky, tak hudebními kritiky prakticky po celém světě.

Společně s Hypnos vystoupí jihočeská atmospheric black metalová kapela Mater Monstifera, která v současné době sklízí jeden úspěch za druhým a svými kvalitami daleko přesahuje hranice jihočeského regionu.

Jako speciální host večera se na své českobudějovické premiéře představí pražská dívčí hardrocková kapela The Agony.

Koncert začne již v 19.30 hodin a odstartují ho právě divoké, proto doporučujeme přijít včas! Vstupné činí 180 Kč.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát čtyři vstupenky, které si mezi sebe rozdělí čtyři čtenáři. Každý tedy dostane po jednom lupenu. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Kapela Mater Monstifera je z Trhových Svinů. Správě tedy je možnost C.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenáři Teodor Komárek, Milan Král, František Stifter a Lucie Tinková. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

Štítky Hypnos, Mater Monstifera, The Agony, Mighty Bar Velbloud, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.