čtvrtek 1. října 2020 Igor

Loučení s létem opět na Holkově. Hrajte o lístky

Loučení s létem na Holkově je tradiční akcí, která se koná již sedmým rokem vždy krátce po skončení prázdnin. Letos poprvé však letní parket ožije na začátku září taneční párty s Evropou 2. Kromě rádiových moderátorů tam v sobotu přijedou rapper Lipo a půvabná slovenská zpěvačka Mista.

O zábavu se na Holkově postarají moderátoři Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Nasty, Katka Říhová a Petr Říbal. Že je na co se těšit, dokazuje i exkluzivní hudební show pod taktovkou DJ hvězd Dance eXXtravaganzy Evropy 2 - Ondraye a DJ Briana.

Připravena je i řada soutěží o hodnotné výhry. Hrát se bude o značkové hodinky, mobil, vstupenky na koncert Lady Gaga a speciální letní překvapení.

Vstup do areálu je od sobotní 19. hodiny, párty začne o hodinu později. Cenu lístků pořadatelé zveřejní během pátku, prostor pro parkování a stanování bude zdarma.

Soutěž o vstupenky

Chcete vyhrát na Evropa 2 live! volné vstupenky? Zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou o pět lístků pro stejný počet výherců. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do sobotní 15. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování, které proběhne bezprostředně poté.

SOUTĚŽ SKONČILA

Zpěvačce Mistě se říká slovenská Lady Gaga. Správně je tedy možnost C.

Po jednom volném vstupu na dnešní párty vyhráli čtenáři Marek Sikyta, Monika Bednářová, Markéta Petroušková, Václav Tomek a Štěpánka Hnízdilová. Blahopřejeme!

Štítky Evropa 2 live!, taneční párty, Letní parket Holkov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.