středa 3. června 2020 Tamara

Vyhledávání

Nalezené články: "taneční párty"

Místo pro plesy, koncerty, divadla, konference? To je Kulturní dům Lišov

Všechny výše popsané aktivity a mnoho dalších dovoluje ve svém nitru uspořádat nově zrekonstruovaný kulturní dům v Lišově. Plesová sezóna je v plném proudu a plán kulturních akcí se pomalu ale jistě plní. Vyberte si program podle vlastní chuti a...

Ohňostroj a magická pódiová show rozzáří městské slavnosti Dotkni se Písku

Víkend plný koncertů, divadelních představení, dávné historie a zábavy čeká na obyvatele a návštěvníky Písku. Od 8. do 10. června vyrostou na Velkém náměstí, v Palackého sadech a Alšově náměstí tři scény, na kterých se představí nejen desítky...

KULTURNÍ TIPY: Poslední aristokratka míří do Metropolu, do Fabriky Záviš

Na jihu opět vystoupí Záviš se svým porno folkem. Pro příznivce jiných hudebních žánrů je tu například Akustický koncert Honzy Jandy, After Hours, Mr. Loco & Věc Makropulos, Karusel, Brassbound Rockets nebo BrainWash vol. II.

KULTURNÍ TIPY: Zahrají kapely z Evropy, z USA i z Budějc

Na konci týdne si můžete vybírat z interpretů Eminence, Darkfall, Marked As An Enemy, Cooh, Lord Bishop Rocks, Audiowolf, Black Velvet Suicide, Gus Ring nebo She Owl.

KULTURNÍ TIPY: The Chancers, Pavel Dobeš, Mustang Bluesride nebo Pampalini Funky Jam

Pořádně nabitý program zahrnující ska, punkrock, jazz i folk začíná na náměstí a na radničním nádvoří, pokračuje ve Velbloudu i před K2 a vyvrcholí Jihočeským jazzovým festivalem, který probíhá od čtvrtka do soboty.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "taneční párty"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "taneční párty"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.