sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Naďa Konvalinková se představí jako matka Levinová

Dům kultury Metropol uvede ve čtvrtek od 19 hodin vtipnou crazy komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová v podání umělců z pražského Divadla v Řeznické. Představení dodá lesk herecké mistrovství Nadi Konvalinkové, s níž se Budějcká Drbna po skončení divadla sejde na rozhovor.

V divadelní komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová se setkáme s třicetiletým Sheldonem, který se konečně hodlá osamostatnit a odstěhovat od své matky. Snaží se vymanit z jejího vlivu a hlavně se ukrýt před jejím neustálým dohledem.

Maminka si ale zajistí soukromé lekce u šamana, naučí se číst myšlenky na dálku, a tak ví o každém synově kroku...

Pokud vás zajímá, jak bude hra pokračovat, zajděte si zítra večer do Metropolu. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji od 13 do 17 hodin. Pokud se však zúčastníte naší soutěže a budete mít štěstí, do divadelního sálu půjdete úplně zadarmo!

Napište nám do čtvrteční 15. hodiny odpolední e-mailem na adresu redakce@budejckadrbna.cz odpověď na následujících otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Dva čtenáři Budějcké Drbny získají po dvou volných vstupenkách.

Která žena je ředitelkou Divadla v Řeznické?

A) Yvetta Srbová
B) Lenka Dohnalová
C) Veronika Šrámová

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonických kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Ředitelkou Divadla v Řeznické je Yvetta Srbová. Správně tedy byla možnost A.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenářky V. Klimešovou a Ivanu Poláškovou. Obě získaly po dvou volných vstupenkách na komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová. Blahopřejeme!

Foto: Divadlo v Řeznické

Štítky Sheldon a jeho matka paní Levinová, Divadlo v Řeznické, DK Metropol, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.