čtvrtek 9. dubna 2020 Dušan

Vyhledávání

Nalezené články: "komedie"

Divadelní sezona na otáčivém hledišti kvůli koronaviru nebude. Herce vystřídají dělníci

Představení na otáčivém hledišti v Českém Krumlově letos nebudou. Jihočeské divadlo požádalo město o zrušení letní sezony na točně kvůli koronaviru. Rada města návrh ředitele divadla schválila a rozhodla, že scéna letos projde plánovanými opravami.

SOUTĚŽ: Muzikál Trhák zavítá do českobudějovického Metropolu

Po dvou úspěšných sezonách v pražském divadle Broadway a 70 reprízách, které navštívilo více jak 50 tisíc diváků, zavítá v rámci regionálního tour legendární hudební komedie Trhák muzikál i do Českých Budějovic. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou...

SOUTĚŽ: Jak oženit staré mládence se dozvíte na Malé scéně Metropolu

Ženitba je absolutní klasika světové literatury a komedie, jak se patří! V tomto příběhu je nespočet směšných groteskních postav či komických situací. Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát dvě vstupenky na představení.

RECENZE: Vlastníci vzbuzují nejrůznější emoce. V první řadě ale skvěle baví

Vlastníci měli od začátku dobrou startovní pozici. Téma domovní schůze je zkrátka silné a dává prostor pro skvělou konverzační komedii. A tou nový film Jiřího Havelky je.

Rok 2020: Největší událostí v regionu budou krajské volby. Dokončena bude knihovna

V roce 2020 čeká Jihočeský kraj mnoho akcí. Mezi největší události regionu budou patřit krajské volby. Dokončena bude nová budova knihovny a opravovat by se měla začít budova vlakového nádraží. Velké investice chystají také ostatní krajská města.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "komedie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "komedie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.