pondělí 28. září 2020 Václav

Fanklub volejbalistů rozdal čtenářům 60 vstupenek

Volejbalisté potřebují vaši podporu! Kdy jindy, než teď? Ve středu totiž začnou v českobudějovické Sportovní hale vyřazovací boje letošního ročníku Uniqa extraligy. V úvodním duelu čtvrtfinále play-off proti sobě nastoupí Jihostroj České Budějovice a Karbo Benátky nad Jizerou.

Na nejdůležitější část sezony se pilně připravoval také Fanklub VK České Budějovice, který oficiálně vznikl teprve před několika měsíci. Skvělým bonusem bude zvýhodněná permanentka na play-off v hodnotě 300 Kč, díky které se noví zájemci stanou zároveň i členy fanklubu.

„Přestože se prezentujeme jako fanklub Jihostroje, chceme podporovat i ostatní jihočeské volejbalové kluby a tím sdružovat všechny jejich fanoušky. Každý nový člen fanklubu navíc s námi nemusí při zápasech sedět v kotli a bubnovat, ale svým členským příspěvkem nás podpoří a tím pádem i pomůže zlepšit atmosféru v hale,“ vysvětluje předseda fanklubu Jan Čipera, všem známý jako Šumi.

Ze získaných peněz může fanklub připravit chorea, organizovat výjezdy i další akce pro své členy. „Fanklub si například chodí zahrát proti klukům z Jihostroje florbal, v létě společně chystáme beachvolejbalové turnaje. Členové pak jsou na tyto akce zváni přednostně,“ dodává Čipera s tím, že být součástí fanklubu přináší i další výhody, například levnější nákupy ve fanshopu.

Všichni zájemci nejen o členství, ale také výhodnou permanentku na vyřazovací boje, se můžou do Fanklubu VK České Budějovice zaregistrovat prostřednictvím online formuláře.

Soutěž jako lákadlo

Díky spolupráci Budějcké Drbny s fanklubem volejbalistů a Jihostrojem se před startem play-off můžou čtenáři zapojit do soutěže o neuvěřitelných 60 vstupenek na první dva domácí duely s Benátkami nad Jizerou, které se budou hrát ve středu a ve čtvrtek v Budějcích (od 18 hodin).

Lupeny si mezi sebe rozdělí 30 vylosovaných čtenářů, a bude jenom na nich, zda oba lístky využijí na jeden zápas, nebo sami půjdou na oba čtvrtfinálové duely. Že ale neznáte správnou odpověď? Nevadí! Nápovědu najdete na webu fanklubu nebo o pár řádek výš.

Potom už k účasti stačí pouze zaškrtnout jednu z možností v následujícím formuláři, vyplnit všechny osobní údaje a čekat na slosování, které proběhne ve středu ve 14 hodin. Jména všech výherců uveřejníme pod tímto článkem, tak sledujte Budějckou Drbnu!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Členství ve Fanklubu VK České Budějovice a zvýhodněná permanentka na play-off stojí 300 Kč. Správně je tedy možnost B.

Po dvou vstupenkách na první dva čtvrtfinálové zápasy proti Benátkám nad Jizerou vyhráli čtenáři Pavla Fabíková, Jana Beránková, Tereza Augustinová, Hedvika Fajkusová, Kateřina Švecová, Kristina Stehlíková, Veronika Vítková, Josef Zeman, Josef Rozycki, Jan Laluch, Vratislav Benda, Michaela Fabíková, Veronika Ťoupalová, Lukáš Karas, Roman Veselý, Jaroslav Haman, Iveta Karbulková, Petr Mika, Josef Ludačka, Zlata Vopalecká, Irena Votrubová, Eva Tomšovicová, Zuzana Jiříková, Olga Pražáková, Kateřina Milichovská, Michaela Mrázová, Hana Lincová, Kateřina Vávrová, David Šíma a Petra Eichnerová. Blahopřejeme!

Všichni výherci si mohou vstupenky vyzvednout před zápasem na pokladně Sportovní haly!

Štítky volejbal, VK Jihostroj České Budějovice, VK Karbo Benátky nad Jizerou, Uniqa extraliga, play-off, čtvrtfinále, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Bezedný Frank

Už se těším na nové duše ve FANKLUBU. :-)

středa, 19. března 2014, 14:59

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.