sobota 26. září 2020 Andrea

Porovnejte vaši spotřebu energie a vyhrajte auto

Spotřebujete doma více energií než jiné české domácnosti podobné té vaší? Vyzkoušejte novou aplikaci Energometr a vyhrajte auto!

Utratíte více za svícení, nebo provoz spotřebičů? Nejen na tuto otázku odpoví nová online aplikace Energometr od společnosti E.ON.

Tento online nástroj umí porovnat vaši spotřebu elektřiny a plynu s ostatními domácnostmi v České republice. Navíc poradí, jak spotřebu energií snížit.

Jednoduchý online nástroj pro porovnání odběru energií je přístupný na adrese www.energometr.cz. Na rozdíl od dalších podobných aplikací se nezabývá srovnáním nabídek jednotlivých dodavatelů.

Jejím účelem je ukázat Čechům, zda se jejich spotřeba elektřiny a plynu pohybuje v průměrných hodnotách, nebo zda zbytečně energiemi plýtvají. Pro porovnání je potřeba pouze základní znalost o vlastních výdajích za elektřinu, případně zemní plyn.

„Primárním cílem naší aplikace není pouhé srovnání konkrétního odběrného místa. Energometr umí například vyhodnotit, zda konkrétní domácnost spotřebovává nejvíc energie na ohřev vody, na provoz spotřebičů, nebo na osvětlení,“ vysvětluje Jiří Pudil z marketingového oddělení společnosti E.ON Energie.

„Po vyplnění dotazníku uživatel dostane spolu s porovnáním i nabídku na několik zajímavých produktů, jakými jsou například spořiče vody či moderní plynové kotle,“ dodává Jiří Pudil.

Pro využití Energometru není nutné být stávajícím zákazníkem společnosti E.ON. Na ty však v aplikaci čeká příjemné překvapení. Mohou se totiž zúčastnit soutěže o automobil Škoda Octavia G-Tec s pohonem na stlačený zemní plyn. Hodnota tohoto vozu přesahuje 400 000 Kč.

„V průběhu října rozešleme na naše zákazníky také papírový formulář. Pokud jej vyplní a odešlou zpět do E.ON, obdrží od nás zdarma srovnání své spotřeby energií na email. Zároveň se tím zákazníci přihlásí do soutěže o dalších téměř tisíc cen. O automobil však soutěžíme pouze na internetu,“ uzavírá Jiří Pudil z E.ON Energie. Obě soutěže budou uzavřeny 21. listopadu letošního roku.

PR text

Štítky E.ON, Energometr, Škoda Octavia G-Tec, stlačení zemní plyn, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Vlasta Řeháková

Tak zatím tento energometr nefunguje.Zkoušela jsem to již minulý týden,dokonce jsem kontaktovala IC E-onu a tam mi to potvrdili. A že se ozvou. A již se neozvali.

úterý, 4. listopadu 2014, 12:11

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.