středa 27. ledna 2021 Ingrid

Postaven(i)í mimo hru, komedie nejen pro fanoušky fotbalu

Dnes od 19 hodin uvede budějcký Dům kultury Metropol ve svém divadelním sále komedii o fotbalu, kamarádství a lásce k jedné ženě Postaven(i)í mimo hru. Díky soutěži Budějcké Drbně můžete na představení vyrazit úplně zadarmo.

Horká novinka současného maďarského autora Zoltána Egressyho se odehrává ve fotbalové šatně během ligového zápasu, kde rozhodčí nejsou jen rozhodčími, ale především lidmi, kteří si spolu s dresy, píšťalkou či kartami přinášejí také vlastní mindráky a smutky, jež jsou mnohdy ještě směšnější a absurdnější, než samo fotbalové šílenství.

Skrze fotbal se autor snažil s lehkou melancholií a přitom i s notnou dávkou sarkastického humoru popsat divákům svět, ve kterém každý ,kope do toho svého míče‘.

Soutěž o vstupenky

Jeden vylosovaný čtenář, který prostřednictvím formuláře správně zodpoví do dnešní 16. hodiny odpolední následující otázku, vyhraje dvě volné vstupenky.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Autorem hudby ke komedii Postaven(i)í mimo hru je Ondřej Brzobohatý. Správně tedy je možnost C.

Dvě volné vstupenky na dnešní představení vyhrála čtenářka Iveta Kramanová. Blahopřejeme!

Štítky Postaven(i)í mimo hru, komedie, DK Metropol, České Budějovice, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.