neděle 27. září 2020 Jonáš

S jazykovkou LITE zapomeňte na nudné učebnice

Rádi byste se naučili plynule hovořit anglicky, ale nebaví vás probírat se učebnicemi a nezábavnými cvičeními? Nebo se již několik let angličtinu učíte, ale nedostavují se žádané výsledky? Problém možná tkví v nevhodné učební metodě.

Jazyková škola LITE se řadí k těm školám, které neustrnuly u zastaralých postupů při výuce angličtiny a snaží se neustále inovovat vyučovací metody. Jako vůbec první jazyková škola v České republice začala nabízet ukázkové hodiny zdarma. A za své výsledky získala hned osm ocenění od mezinárodní organizace Aplikovaná Scholastika. Na čem je tedy ojedinělá metoda jazykové školy LITE postavena?

Odpověď vás možná (ne)překvapí. „Mluvit, mluvit, mluvit!“ Tak zní motto speciálně vyškolených lektorů angličtiny, kteří osmdesát procent výuky staví na osvojování si aktivní slovní zásoby a komunikaci. Gramatika slouží jen jako pomocník ke správné a plynulé komunikaci. Snahou je uvést vše naučené ihned do praxe, a nikoli se biflovat pravidla a ve výsledku se bát promluvit.

„Snažíme se vyučovat angličtinu stejně přirozeným způsobem, jako jsme si my všichni osvojili náš rodný jazyk. Nejprve jsme donekonečna opakovali slova, pak jsme tvořili věty, souvětí… Tedy nezačínali jsme gramatikou. Chce-li člověk brzy plynule konverzovat v angličtině, musí hned od začátku konverzaci trénovat,“ upřesňuje Eva Řehořová, ředitelka jazykové školy LITE Praha.

Ať už se potřebujete připravit na jazykovou zkoušku, chcete vycestovat do zahraničí, nebo si jen zlepšit svou úroveň angličtiny, originální výuková metoda v jazykové škole LITE vám může dopomoci k cíli. V nabídce kurzů naleznete jak skupinové lekce pro veřejnost, tak pro firmy, individuální výuku či intenzivní letní tábory pro děti.

Zaujala vás originální metoda výuky angličtiny v jazykové škole LITE a chtěli byste ji vyzkoušet? Není nic snazšího než zkusit lekci zdarma, která se koná každý čtvrtek od 17 hodin. V Českých Budějovicích naleznete pobočku jazykovky LITE v České ulici 195/20, vedle Vojenské zdravotní pojišťovny. Více informací o výukové metodě angličtiny a další zajímavosti naleznete na www.lite.cz.

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou tři soutěžící vyhrát jazykový kurz LITE zdarma! Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky do nedělní (8. března) půlnoci a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Zkratka LITE znamená Life Improvement Through Education, jazyková škola má 14 poboček a byla založena v květnu roku 1997. Správně jsou tedy možnosti C, C a B.

Jazykový kurz vyhrála čtenářka Libuše Nováčková, Hana Jarathová Pavel Flíček. Blahopřejeme!

PR text
Foto: LITE

Štítky jazyková škola, Lite, anglický jazyk, angličtina, kurzy, zdarma, výuka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.