pátek 22. ledna 2021 Slavomír

SOUTĚŽ: Dynamo musí vyhrát, do Budějc přijede Ústí

Po vydařeném začátku sezony Fotbalové národní ligy opustilo hráče Dynama štěstí a už dva zápasy v řadě za sebou prohráli, když v každém navíc inkasovali tři branky. Nelichotivou bilanci se pokusí zlomit v pátek od 18 hodin na Střeleckém ostrově, kam přijede účastník 2. ligy z Ústí nad Labem.

Fotbalisté Českých Budějovic budou i tentokrát potřebovat podporu svých fanoušků. Díky letní akci půjdou na utkání se Severočechy ženy i děti zdarma, Budějcký Drbna zase pošle na fotbal bezplatně i muže. Stačí se zapojit do naší soutěže!

Zodpovězte následující otázku do páteční 14. hodiny odpolední e-mailem na známou elektronickou adresu soutez@budejckadrbna.cz a počkejte, zda budete vylosováni. Tři náhodně vybraní čtenáři získají po dvou lístcích na duel budějckého Dynama s průběžně čtvrtým Ústím nad Labem.

Kolikátý domácí zápas ve FNL bude pro Dynamo duel s Ústím?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a telefonický kontakt. To proto, abychom se mohli s výherci bezprostředně po losování spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Fotbalisté Dynama sehrají dnes proti Ústí nad Labem čtvrtý domácí zápas v této sezoně. Správně je tedy možnost B.

Po dvou volných vstupenkách na dnešní utkání získávají čtenáři Radim Staněk, Michal Kučera a Martin Řehout. Blahopřejeme!

Štítky fotbal, SK Dynamo České Budějovice, FK Ústí nad Labem, Fotbalová národní liga, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.