pondělí 17. května 2021 Aneta

Permice na volejbalovou sezonu znají své majitele

Jedinečnou příležitost vyhrát dvě permanentní vstupenky na všechna domácí utkání volejbalistů Jihostroje České Budějovice měli tento týden čtenáři Budějcké Drbny. Nejpřesnější tipeři díky ní budou chodit zadarmo na zápasy Uniqa extraligy, Českého poháru i Ligy mistrů!

Jaké rozpětí rukou má univerzál Jihostroje Michal Kriško? Tak zněla soutěžní hádanka, kterou se pokusilo rozluštit téměř 120 čtenářů Budějcké Drbny. A hned čtyři z nich se trefili naprosto přesně - správná odpověď je 205 centimetrů.

Volné vstupenky na celou volejbalovou sezonu vyhráli ti, kteří odpověděli jednak správně, ale také včas. Jako první přišel hned v pondělí odpoledne bezchybný tip od Lukáše Karbulky, o několik hodin později jsme obdrželi další správnou odpověď - její autorkou byla Michaela Housková.

A právě tihle dva se můžou těšit na permanentky (každá má hodnotu 1300 Kč), díky kterým můžou vyrazit zadarmo už zítra na první domácí zápas volejbalistů Jihostroje s Brnem!

Pokud jste nebyli úspěšní, celosezonní permanentní vstupenku si můžete stále ještě zakoupit u manažera klubu Stanislava Pochopa.

Štítky permanentní vstupenka, permice, VK Jihostroj České Budějovice, volejbal, soutěž, Budějcká Drbna, Michal Kriško

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.