pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Myslivecký bál

Společenský sál Domu kultury Metropol bude po týdnu hostit další ples. V sobotu se tam uskuteční tradiční Myslivecký bál s nezaměnitelnou atmosférou. K tanci a poslechu budou od 19.30 hodin hrát dechový orchestr Budvarka a bigbeatová skupina Sinners.

Těšit se můžete i na folklorní soubor Furiant, elektronickou střelnici se střelbou na kachny či přátelskou číši. Chybět samozřejmě nebude ani pravá myslivecká tombola a zvěřinové speciality v tamní restauraci. Večerem provede Miroslav Mareš.

Předprodej vstupenek v hodnotě 200, 250 a 280 korun se koná dnes a zítra od 13 do 17 hodin, v pátek pak od 12 do 16 hodin v Metropolu. Když se ale zapojíte do soutěže s Budějckou Drbnou, můžete se jít pobavit zadarmo.

Soutěž o vstupenky

Dva čtenáři Budějcké Drbny si mezi sebe rozdělí čtyři vstupenky rovným dílem. Každý tedy dostane po dvou lupenech. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Minulou sobotu se v DK Metropol konal Velký mediální ples. Správně tedy je možnost B.

Po dvou volných vstupenkách získávají čtenáři Jan Tupý a Andrea Jarošová. Blahopřejeme!

Štítky Myslivecký bál, DK Metropol, České Budějovice, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.