pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Vyhledávání

Nalezené články: "Myslivecký bál"

KULTURNÍ TIPY: Víkend patří myslivcům

Nemohli jste se dočkat plesové sezóny? Tak si ji teď vychutnejte naplno, třeba na Mysliveckém bále, kde taneční zážitky doplní i ty gastronomické. Čeká vás toho ale mnohem víc!

SOUTĚŽ: Metropol se zazelená. Je tady Myslivecký bál

Už tuto sobotu se do Metropolu vrací tradiční Myslivecký bál. Kromě skvělé hudby a programu se mohou lidé těšit na typickou mysliveckou tombolu. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky.

KULTURNÍ TIPY: Poslední aristokratka míří do Metropolu, do Fabriky Záviš

Na jihu opět vystoupí Záviš se svým porno folkem. Pro příznivce jiných hudebních žánrů je tu například Akustický koncert Honzy Jandy, After Hours, Mr. Loco & Věc Makropulos, Karusel, Brassbound Rockets nebo BrainWash vol. II.

SOUTĚŽ: Myslivecký bál nabízí návštěvníkům nezaměnitelnou atmosféru

Tradiční Myslivecký bál s netradiční atmosférou. Tak ten se koná už v sobotu 14. ledna ve Společenském sále DK Metropol v Českých Budějovicích. Chybět nebude pravá myslivecká tombola, digitální střelnice a zvěřinové speciality v Restauraci Metropol....

KULTURNÍ TIPY: Přijďte rozmrznout na koncerty a bály!

Kultura se pomalu rozjíždí po vánočním útlumu a ve druhém lednovém týdnu na vás čeká mimo jiné Řezník s jeho novým albem, křest debutového alba Rooms Of Silence, DJ Melvin Coxx, Myslivecký bál nebo Diskoples.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Myslivecký bál"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Myslivecký bál"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.