úterý 29. září 2020 Michal

V Horké Vaně zazní drsný humor i poetika

Peníze, vztahy, strach, chlast, únava a hlavně muzika, to jsou témata nového alba Xaviera Baumaxy, který po dvou letech vydává své nové album s názvem Pijano.

Písničkář a rebel z Litvínovic zavítá v pátek do kulturního klubu Horká Vana, kde vás svou novou deskou opět přesvědčí o tom, že život není procházka růžovou zahradou. Album se v hudebním světě těší dobrým recenzím a Xaviho jihočeští fandové budou moci sami od 19:30 ohodnotit, jak se mu jeho v pořadí osmé CD povedlo.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát čtyři vstupenky, které si mezi sebe rozdělí čtyři čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane po jednom lupenu. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 14. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Xavier Baumaxa se vlastním jménem jmenuje Lubomír Tichý. Správně je tedy možnost B.

Po jedné volné vstupence na koncert vyhráli čtenáři Markéta Kadlecová, Iva Průková, David Zoubek a Jiří MarhounBlahopřejeme!

Foto: Vlastimil Vojáček

Štítky Xavier Baumaxa, Horká Vana, koncert, Pijano, album, hudba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.