pátek 18. září 2020 Kryštof

V pátek propukne ve Slavii oblíbená Retroparty

Oblíbená každoroční Retroparty v Café Klubu Slavie se již kvapem blíží! Připravte si pomádu, oprašte paruku, ze skříně vyndejte nějaký pěkně barevný kostýmek a nezapomeňte šátek, nebo rovnou výraznou mašli. Akce se uskuteční v pátek 27. března od 20 hodin!

„Chtěli jsme si dát malou pauzičku, ale nenechali jste nás,“ usmívá se Vojtěch Šolta z pořadatelského týmu směrem k fanouškům akce. „A tak vznikl nový koncept nadcházející Retroparty. Na hlavu! Chceme po vás, abyste vyhrabali všechny ty staré klóbrce, čepky, hučky, šátky, mašle, brejle, náušnice, kšiltky, cylindry či paruky a vyrobili si na hlavě bláznivé účesy a kníry, použili pomády a tužidla... Prostě čím víc to bude úchylné, tím víc vás budeme milovat! Ti nejkreativnější budou opět samozřejmě odměněni.“

Samozřejmostí jsou všechny oblíbené retro pecky 50. až 90. let, které navodí tu správnou atmosféru. Ostatně tak, jak je to každým rokem zvykem.

Lístky na očekávané retro mejdlo stojí v předprodeji 100 korun. Pořídit je můžete na baru ve Slavii. 

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát tři vstupenky, které si mezi sebe rozdělí tři čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane po jednom lupenu. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny ranní následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Retroparty se ještě konala v Solnici. Správně je odpověď C.

Po jedné volné vstupence vyhrály čtenářky Kristýna Havlisová, Andrea Končoková a Kristýna Kropáčková. Blahopřejeme!

Štítky retroparty, Café Klub Slavie, kostýmy, paruky, pomády, retro, muzika, oldies

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.