pondělí 17. května 2021 Aneta

Velkolepé turné Lucie Bílé skončí v Budějcích

Patnáctinásobná Slavice Lucie Bílá vystoupí už v neděli od 19 hodin v budějcké Budvar Aréně. Odehraje tady poslední koncert Černobílého turné 2013, se kterým zavítala celkem do deseti českých a slovenských měst. Díky Budějcké Drbně můžete na vystoupení vyhrát dvě volné vstupenky!

Černobílé turné je doposud největší svého druhu v kariéře Lucie Bílé. Je výjimečné ve všech směrech -nejen rozsahem, nejen tím, že se odehrává výhradně na velkých zimních stadionech, ale především počtem účinkujících, počtem lidí v zázemí, ale i technickými prvky. Rozpočet turné přesahuje částku jednoho milionu eur.

Při koncertu v Českých Budějovicích nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů a muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek.

„Bude to směs písní z projektů - od Bídníků, přes Drákulu, Krysaře, Johanky z Arku až po Carmen, či současnou Aidu. Zcela jistě zazní známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí, či CD. Nebude chybět ani výběr krásných a výjimečných písní ze zatím posledního zpěvaččina alba MODI, kam texty ještě před svým skonem stačil napsat textař Pavel Vrba,“ prozradil hudebník Petr Malásek, bez kterého si Lucie Bílá podle svých slov neumí představit žádný ze svých koncertů, a už vůbec ne takový projekt, jakým je právě Černobílé turné.

Černobílé turné 2013 má také charitativní podtext. Lucie Bílá již více než deset let spolupracuje s Kontem Bariéry, proto se rozhodla přispět na dobrou věc. A již v začátcích příprav turné zmínila, že hodlá vlastnoručně uháčkovat srdíčka, která se budou na koncertech prodávat. Svůj slib splnila.

„Mám uháčkovaných už 300 srdíček, bílých a černých. Jedno trvá dvacet minut až půl hodiny a háčkuju skutečně všude, především pak při cestách autem. Nerada sedím někde jen tak a ztrácím čas. Chtěla jsem, aby lidé měli taky něco, co jim mohu dát, vlastnoručně vytvořit, proto jsem ráda, že se mi daří háčkovat srdíčka a věřím, že pomůžeme těm, kteří to nejvíce potřebují,“ dodala Lucie Bílá.

Jako předskokanka turné vystoupí mladá zpěvačka Patricie, která představí písničky ze svého nového CD.

Vstupenky na koncert v ceně od 390 do 1290 Kč jsou k mání tady, anebo u prověřených a známých prodejců www.ticketportal.cz, www.sazkaticket.cz či www.ticketpro.cz.

Soutěž o lístky

Chcete vyrazit na koncert Lucie Bílé do Budvar Arény? Tak se zapojte do soutěže s Budějckou Drbnou! Až do páteční 24. hodiny očekáváme v e-mailu soutez@budejckadrbna.cz správné odpovědi na následující otázku. Jeden vylosovaný výherce dostane dvě vstupenky.

Kolikrát vyhrála Lucie Bílá titul Slavice?

A) desetkrát
B) dvanáctkrát
C) patnáctkrát

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a telefonický kontakt. To proto, abychom se mohli s výhercem bezprostředně po losování spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Lucie Bílá je patnáctinásobná Česká (Zlatá) slavice. Správně tedy je možnost C.

Dvě volné vstupenky na zítřejší koncert vyhrává čtenářka Svatava Neubauerová. Blahopřejeme!

Tisková zpráva
Foto: Marek Podhora

Štítky Lucie Bílá, Černobílé turné 2013, České Budějovice, Budvar Aréna, koncert

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.