pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Vyhledávání

Nalezené články: "Lucie Bílá"

SOUTĚŽ: V Třeboni zahraje na Jazz & Wine festu Lucie Bílá

Jazz & Wine fest je v Praze dlouho známý a oblíbený svátek hudby, vína a gastro specialit. Letos se poprvé koná i v Zámeckém parku v Třeboni. Návštěvníci si tak budou moct vychutnat vína a pochoutky nejen z Čech a Moravy, ale i ze zahraničí. Program...

KULTURNÍ TIPY: Budějcká scéna nabídne dvoudenní festival Gejzír a další hudební nálož

Následující víkend přinese plno možností na kulturní vyžití. Můžete se těšit na dvoudenní rock-metalový festival Gejzír, bude také zahájen studentský festival Majáles, ale nebude chybět ani divadlo a party.

SOUTĚŽ: Festival Hrady CZ míří k Rožmberku nad Vltavou. Tři z vás mohou vyhrát vstupenky

Hudební festival Hrady CZ se po Švihově představí v pátek a sobotu 4. a 5. srpna na okraji obce Rožmberk nad Vltavou. Již třináctý ročník letní hradní tour si mohou tři z vás užít zcela zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a doufat, že...

KULTURNÍ TIPY: Lucie Bílá přijede odstartovat Vánoce a děti potěší Muzikál Lokomotiva Tomáš

V týdnu, který vyvrcholí čtvrtou adventní nedělí, se můžete těšit na spoustu adventních a vánočních koncertů, vystoupení na náměstí i lákadla v podobě Lucie Bílé, Nezmarů, Jana Budaře a Václava Postráneckého.

SOUTĚŽ: Lucie Bílá vystoupí už příští neděli v Budějcích

Čas utekl jako voda a je to tu. Lucie Bílá vystoupí se svým programem Bílé Vánoce už příští neděli v budějcké Sportovní hale. Vstupenky jsou stále ještě v prodeji v síti Ticketstream a v den konání budou k dostání i u vstupu do Sportovní haly.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Lucie Bílá"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Lucie Bílá"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.