Pá 21. 8. 2026
Politika

Virtuální diskuze s hejtmanem Jiřím Zimolou skončila

PPavKac1 minuta čtení11. 10. 2012, 12:27
Jiří Zimola po skončení online chatu v redakci Budějcké Drbny
Jiří Zimola po skončení online chatu v redakci Budějcké Drbny

Online chat s Jiřím Zimolou je minulostí. Několik dotazů sice ještě zůstalo kvůli jeho pracovnímu vytížení nezodpovězeno, jihočeský hejtman však čtenářům Budějcké Drbny přislíbil, že se jimi bude zabývat a v nejbližší možné době na všechny odpoví.

Jiří Zimola odpovídal na čtenářské dotazy osobně v redakci Budějcké Drbny ve čtvrtek 11. října mezi půl jedenáctou a polednem.

Online chat s Jiřím Zimolou

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Dvě lajny bílého prášku. Fanoušci Dynama řeší podivnou noční fotografiiFotbal

Dvě lajny bílého prášku. Fanoušci Dynama řeší podivnou noční fotografii

Dynamo v noci na pátek zveřejnilo na svém oficiálním profilu fotografii displeje telefonu, na kterém jsou vidět dvě čáry bílého prášku. Neobvyklý příspěvek okamžitě zaujal fanoušky. Co tím chtěl klub sdělit, není jasné.

Jihočeská univerzita představí na Země živitelce inovace i vlastní produktyVzdělání

Jihočeská univerzita představí na Země živitelce inovace i vlastní produkty

V duchu letošního podtitulu agrosalonu Země živitelka „Inovace v každém poli“ představí Jihočeská univerzita pokrok ve vývoji moderních zemědělských technologií. Tradiční zastoupení na této největší zemědělské a potravinářské akci budou mít Fakulta zemědělská a technologická a Fakulta rybářství a ochrany vod. Na stánku JU v pavilonu R3 bude připravena ochutnávka výrobků z dílen těchto fakult.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook