Po mimořádném úspěchu dnešního online chatu s krajským radním Václavem Králem, kdy se na webu Budějcké Drbny sešla takřka padesátka věcných čtenářských dotazů, týkajících se nejen dopravy v našem regionu, jsme pro vás připravili další živý rozhovor hned na zítřejší dopoledne!
Tentokrát do redakce dorazí hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola. Odpovídat bude mezi 11. a 12. hodinou. Zda mu však bude tento čas na zodpovězení všech dotazů stačit, to se teprve uvidí.
První statečný v naší nové rubrice, Václav Král, totiž diskuzí s čtenáři Budějcké Drbny strávil téměř čtyři hodiny, a to se rozhodně nijak neflákal.
Mgr. Jiří Zimola, jedenačtyřicetiletý rodák z Třebíče na Vysočině a bývalý starosta Nové Bystřice, je úřadujícím hejtmanem Jihočeského kraje, když v jeho čele stál poslední čtyři roky.
Se čtenáři přijde Jiří Zimola virtuálně diskutovat ve čtvrtek 11. října 2012 od 11 do 12 hodin o všem, co je zajímá. Řeč jistě přijde i na avizované omezení rozsahu služeb v několika jihočeských nemocnicích.
Tak neváhejte a ptejte se!
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.