čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

ESSOX pomáhá Krajské hygienické stanici Jihočeského kraje

Společnost ESSOX od pondělí pomáhá Krajské hygienické stanici Jihočeského kraje s telefonickým kontaktováním osob pozitivních na COVID 19 a osob, které se setkaly s pozitivně testovanými.

„I my v ESSOXu intenzivně vnímáme, že situace kolem pandemie je čím dál složitější, a to především pro zdravotnická zařízení a státní složky, které s pandemií bojují v první linii. Proto jsme se rozhodli nabídnout pomocnou ruku a Krajské hygienické stanici jsme „zapůjčili“ naše operátory, kteří pomáhají s trasováním osob pozitivních na COVID 19. Jsme rádi, že můžeme pomáhat tam, kde je to potřeba,“ uvádí Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX.

Operátoři budou osoby pozitivně testované a jejich blízké kontaktovat přímo z Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje. Pokud to bude potřeba, nabídl ESSOX i 16 míst s kompletním operátorským vybavením přímo ve svém sídle v Českých Budějovicích. V případě zpřísnění opatření, která by znemožnila práci z call centra, mají pracovníci ESSOX i technické vybavení pro profesionální zajištění služby přímo ze svých domovů.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

PR text

Štítky koronavirus, ESSOX

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.