pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Budějčtí strážníci vypátrali už deset celostátně hledaných osob. Tentokrát šlo o dvě dívky

Českobudějovičtí strážnici vypátrali již deset celostátně hledaných osob. Tentokrát se jednalo o dvě dívky, které byly v hledáčku policistů. Obě se před hlídkou městské policie schovávaly v nákupních centrech.

První dívka utekla z výchovného ústavu v Jindřichově Hradci. Její útěk však nebyl prvním. Již v minulosti dívka ústav bez povolení opustila a stejně jako dříve její cesta směřovala do Českých Budějovic, odkud pochází. „Dívka se před budějckými strážníky snažila schovat v obchodním centru, ale neúspěšně. Strážníci ji zadrželi a předali policistům, kteří ji převezli do dětského diagnostického ústavu v Homolích,“ uvedla mluvčí městské policie Věra Školková.

Další hledanou vypátrala hlídka městské policie v pátek 2. února v půl sedmé večer v Dopravně obchodním centru Mercury, kde prováděla běžnou kontrolu. „Dívka se před strážníky snažila ukrýt na veřejných toaletách, ale nakonec uposlechla důrazných výzev strážníků a přestala utíkat. Strážníci ji tak mohli předat do rukou policistů,“ uzavřela Školková.

Štítky městská policie, pátrání, hledaný, dívky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.