pátek 22. října 2021 Sabina

Z baru vyvedli dvaačtyřicetiletého opilce strážníci. Vrátil se s plynovou pistolí

Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem. Takové přísloví by se dalo použít na dvaačtyřicetiletého muže, kterého museli kvůli nevhodnému chování vyvádět z budějckého baru strážníci městské policie. Muž se ale na místo vrátil a s sebou si přinesl i plynovou pistoli.

Hlídka městské policie vyjížděla do baru v Plachého ulici, kde měl dvaačtyřicetiletý muž obtěžovat zaměstnankyni podniku, krátce po 9 hodině večer. „Strážníci na místě zjistili, že zjevně podnapilým výtržníkem je dvaačtyřicetiletý muž z Českých Budějovic. Podle zaměstnankyně baru ji měl dotyčný muž opakovaně verbálně urážet a obtěžovat i ostatní zákazníky,“ popsala mluvčí městské policie Věra Školková.

I přesto, že barmanka muže několikrát vyzvala, aby místo opustil, nestalo se tak. Na místo tak dorazila hlídka, která muže vyvedla a doprovodila ho do nedalekého bydliště.

Zdánlivě jednoduchý případ měl ale dohru. Muž se o půl hodiny později do baru vrátil a scénář se opakoval. „Tentokrát si však dvaačtyřicetiletý muž sebou přibalil plynovou pistoli. Když strážníci vešli do provozovny, muž ležel na zemi, zbraň odhozená opodál. Strážníci mezitím na místo přivolali hlídku Policie České republiky, která si celý případ převzala k dalšímu šetření,“ uzavřela Školková.

Foto pixabay.com

Štítky městská policie, bar, plynová pistole

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.