pátek 21. února 2020 Lenka

ZMIZELÍ: Hádka mezi bratry skončila zmizením jednoho z nich, Pavel Cmunt je pohřešovaný už patnáct let

Za měsíc tomu bude 15 let, kdy z domova v Kostelci nad Vltavou odešel Pavel Cmunt. Před tím, než beze stopy zmizel, ještě kontaktoval svého kamaráda, bývalou přítelkyni a bratra, se kterým se v den zmizení pohádal.

Celý příběh Pavla Cmunta začíná a končí v okolí Kostelce nad Vltavou. Jeho rodina ho naposledy viděla 26. prosince roku 2004. Den před svým zmizením navštívil s bratrem taneční zábavu v Kostelci. Když se společně nad ránem vrátili k domu, kde bydleli. Došlo mezi nimi k hádce. Tu slyšel otec, který se za bratry vydal a vyčinil jim.

„Podle výpovědi přišel ráno Pavel za otcem a vysvětloval mu, co se mezi ním a bratrem stalo. Výsledek jejich rozhovoru byl takový, že se Pavel urazil a z domu odešel. V neděli odpoledne ještě kontaktoval kamaráda se kterým se chtěl jít kouknout na fotbalové hřiště. Dále bylo zjištěno, že před zmizením kontaktoval bývalou přítelkyni, která o něm také nic nevěděla. Mobilem se ještě snažil spojit se svým bratrem,“ řekl ke zmizení vrchní komisař Peter Tousecký.

Od chvíle, kdy z domu v roce 2004 odešel, o něm nikdo neví. Myšlenky na sebevraždu prý neměl. Jako nejvíce pravděpodobnou možností jeho zmizení se jeví, že došlo k nějaké nešťastné náhodě. V okolí místa bydliště se nachází Vltava, vzdušnou čárou asi dva kilometry Žďákovský most. Policie pracovala i s verzí, že mohlo dojít k jeho pádu z mostu. Prohledány byly i lesy v okolí, kde proběhla řada pátracích akcí. Bohužel ani to nepřineslo kladný výsledek.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo12 čtenářů

Foto Koláž Budějcké Drbny

Štítky Zmizelí, pátrání, policie, Písecko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.