sobota 25. ledna 2020 Miloš

Řidič s „dvojkou“ v dechu skončil ve zdi domu. Policistům tvrdil, že v autě nebyl

Českobudějovičtí dopravní policisté chytili v noci z pátku na sobotu řidiče, který se před jízdou posilnil alkoholem. Devětadvacetiletý muž navíc sjel a autem ze silnice, prorazil oplocení domu, poškodil betonový sloupek, projel zahradou domu a naboural do obvodové zdi domu.

K nehodě došlo v noci z pátku na sobotu v obci Mydlovary. Devětadvacetiletý muž tam s autem sjel ze silnice prorazil oplocení domu, poškodil betonový sloupek, projel zahradou domu a naboural do obvodové zdi domu. V interiéru domu popraskáním zdi a nárazem poškodil plynovou karmu.

Nehodou způsobil škodu kolem 260 tisíc korun. V autě s ním navíc byl i spolujezdec. Oba se při nehodě lehce zranili. „Na místo přivolaným policistům drze tvrdili, že ve vozidle nebyli, naopak, že je auto srazilo. Řidič i spolujezdec nadýchali přes dvě promile. Řidič má navíc vyslovený zákaz řízení. Auto nemělo platnou technickou. Policisté navíc v autě nalezli rostlinnou látku, pravděpodobně marihuanu. Obsah THC zjistí odborné pracoviště,“ uvedl tiskový mluvčí policie Jiří Matzner

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto Jan Luxík

Štítky nehoda, alkohol, policie, Českobudějovicko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.