čtvrtek 1. října 2020 Igor

Potyčku dvanáctičlenné party odnesl řidič autobusu

Táborští policisté prošetřují konflikt, ke kterému došlo u táborského autobusového nádraží. Parta mladých lidí byla kvůli svému nevhodnému chování několikrát napomenuta řidičem autobusu. Vše ale vygradovalo na zastávce, kdy mezi lidmi došlo k fyzickému útoku. V nemocnici nakonec ale skončil řidič autobusu. Policisté teď hledají svědky incidentu.

Konflikt se odehrál v neděli krátce po deváté hodině ranní v Táboře. „Přibližně dvanáctičlenná skupina mladých lidí jela autobusem MHD číslo 10 ve směru od Sídliště Nad Lužnicí do centra města Tábora. Kvůli nevhodnému chování byla napomínána řidičem autobusu. Situace následně vygradovala na zastávce u táborského autobusového nádraží, kdy došlo k verbálnímu i fyzickému napadení. Na místo byly přivolány policejní hlídky a zdravotnická záchranná služba,“ uvedl tiskový mluvčí policie Miroslav Doubek.

Při incidentu byl totiž zraněn řidič autobusu, který skončil v nemocnici. Hlídce se podařilo několik mladých osob z autobusu v okolních ulicích zadržet. Všichni byli posilněni alkoholem. Policisté teď hledají svědky, kteří cestovali v uvedeném autobusu. Přihlásit se mohou i lidé, kteří stáli na zastávce u autobusového nádraží či v okolí Husova náměstí v Táboře. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky konflikt, policie, Tábor, zranění, nemocnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.