pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Seniorka ve svém domě překvapila zloděje. Skončila v bezvědomí, bez peněz a šperků

Strakoničtí kriminalisté vyšetřují případ loupeže. Zatím neznámý pachatel vnikl do jednoho z domů v obci Tchořovice. Tam ho ale překvapila seniorka, kterou zezadu udeřil do hlavy. Během jejího bezvědomí pachatel dům prohledal a odcizil finanční hotovost, šperky a hodinky.

K loupeži došlo v pátek 6. prosince kolem třetí hodiny odpolední. „V domě pravděpodobně překvapil a zezadu udeřil do hlavy starší ženu, která ztratila vědomí. Během jejího bezvědomí pachatel dům prohledal a odcizil finanční hotovost, šperky a hodinky,“ řekl tiskový mluvčí policie Milan Bajcura. Zloděj si tak z domu odnesl lup za několik desítek tisíc korun. Přepadená žena utrpěla zranění na hlavě a také v obličeji.

Policisté zjistili, že by s případem mohl mít něco společného muž ve věku kolem 35 let, který se pravděpodobně představuje jako Ferdinand. „Je velmi podobný muži na fotografii, působí však starším dojmem. Policisté potřebují jakékoliv informace k tomuto muži, především jeho aktuální místo pobytu,“ uvedl mluvčí.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto pcr.cz

Štítky policie, Strakonicko, loupež, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.