středa 8. dubna 2020 Ema

Z žárlivosti zapálil byt v domě. Hasiči museli evakuovat devět lidí

Pravděpodobně žárlivost stála za jednáním padesátiletého muže, který měl v tomto týdnu úmyslně zapálit byt ve Větřní. V domě, ve kterém se byt nacházel, bylo přitom devět lidí. Všechny se naštěstí podařilo evakuovat. Muže policie zadržela a poslala do vazby.

Padesátiletý muž měl byt ve Větřní zapálit i přesto, že věděl, že se v něm mohou nacházet lidé. Důvodem měla být pravděpodobně žárlivost. Byt totiž patřil partnerovi jeho bývalé přítelkyně. 

„Místo aby svoji situaci a své vyšetřování policií konzultoval s právním zástupcem, neustále svoji bývalou přítelkyni v dalších dnech telefonicky kontaktoval a také ji sledoval. Přestože se žena přestěhovala a ukryla u známého, obviněný muž ji našel i zde a znovu vyhrožoval všem v domě smrtí, sekerou a také podpálením celého domu,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Muž byl policisty na konci týdne zadržen a umístěn do vazby. Je obviněn z porušování domovní svobody, obecného ohrožení, vydírání a nebezpečného vyhrožování. „Podle kriminalistů vydal obviněný muž založeným požárem obyvatele domu v nebezpečí smrti či těžkého zranění, poděkování tak patří především první zmíněn policejní hlídce, která evakuovala obyvatele domu,“ dodal Matzner.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto Policie ČR

Štítky policie, krimi, pachatel, požár

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Mc Kirnan

Ahoj všichni, jsem Vlasta Parkanová jménem České Budějovice. Jsem tak nadšená, že mé rozbité manželství bylo obnoveno a můj manžel se vrátil poté, co nás a moje dvě děti opustily pro jinou ženu. Po osmi letech manželství jsme byli s manželem v jednom nebo druhém boji, dokud mě nakonec neopustil a přestěhoval se do Kalifornie, aby tam byl s jinou ženou. Cítil jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy neuvidí svého otce. Snažil jsem se být silný jen pro děti, ale nemohl jsem ovládat bolesti, které trápí mé srdce, mé srdce bylo plné bolestí a bolestí, protože jsem byl do svého manžela opravdu zamilovaný. Každý den a každou noc na něj myslím a vždy si přeji, aby se ke mně vrátil, byl jsem opravdu naštvaný a potřeboval pomoc, tak jsem hledal pomoc online a našel web, který naznačuje, že Dr. osagiede pomohl mnoha lidem vrátit jejich vztah zpět, pak jsem cítil, že bych to měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal (kouzlo lásky). O 28 hodin později mi manžel opravdu volal a řekl, že mi a dětem moc chyběl, tak úžasné! A tak se ten samý den vrátil s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, která mi a dětem způsobila. Od toho dne bylo naše manželství silnější než dříve, a to vše díky Dr. osagiede. Je tak mocný a rozhodl jsem se sdílet svůj příběh online, že dr. Osagiede, je skutečný a mocný kouzelný kouzelník, pokud potřebujete svůj vztah zpět nebo se váš manžel přestěhoval s jinou ženou, už už neplakejte, kontaktujte tohoto mocného kouzla . Zde je Jeho kontakt: email doctorosagiede75@gmail.com, můžete mu také zavolat nebo ho přidat na Whatsapp a viber: +2349014523836

neděle, 22. března 2020, 22:32

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.