sobota 4. července 2020 Prokop

Policisté vypátrali Petra Gladicse, pohybovat se měl na Vysočině

, aktualizováno 28. května 2020, 16:16

Dopravní policisté od neděle pátrali po pětadvacetiletém Petru Gladicsovi. Jeho nabourané auto se našlo asi 2,5 kilometru za Majdalenou na rozcestí "U Červeného kříže". Podle policie byl dnes nalezen na vlakové zastávce v Třeboni.

Petr Gladics, který způsobil dopravní nehodu, jel pravděpodobně rychle, dostal s autem smyk a narazil do několika vzrostlých stromů. Nárazem byl jeden z nich přeražen a upadl přes celou šíři silnice a auto skončilo vpravo mimo silnici. Hlídka, která na místo přijela, ale řidiče nenašla. Sama rodina pak policisty poprosila o pomoc při jeho pátrání. 

Policisté ale dnes pátrání odvolali. Pohřešovaného muže našli na vlakové zastávce v Třeboni. „Podle předběžných informací se měl pohyboval na Vysočině," uvedl tiskový mluvčí policie Milan Bajcura.

Policie pátrá po Petru Gladicsovi. Jeho havarované auto bylo nalezeno u Majdaleny

Jindřichohradečtí kriminalisté pátrají po pětadvacetiletém Petru Gladicsovi. Ten měl včera kolem páté hodiny odpoledne odjet autem do Suchdola nad Lužnicí, odkud chtěl jet dál vlakem do Třeboně. Od té doby o sobě nedal nikomu vědět. Jeho auto...

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto pcr.cz

Štítky kirmi, pátrání, policie, nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.