úterý 22. září 2020 Darina

Policie stále pátrá po totožnosti mrtvého muže, který byl nalezen u Prachatic

Prachatičtí kriminalisté stále pátrají po totožnosti mrtvého muže, který byl na začátku února nalezen v budově bývalé zastávky Zátoň u Prachatic. Příčinou smrti bylo pravděpodobně podchlazení a předávkování léky.

Nalezený muž byl ve věku 35 až 45 let, zhruba 181 centimetrů vysoký, štíhlé postavy. Měl modré oči, hnědé vlasy střižené na krátko a krátké vousy. Na těle nebylo nalezeno žádné tetování nebo jizva. „Zuby na dolní čelisti zcela chybí, na horní čelisti jsou zachovány pouze zuby vpravo 2 a 5, vlevo 3 a 4, zbytek je umělá zubní náhrada,“ doplnila policejní mluvčí Martina Joklová.


Po kliknutí na fotografii se zobrazí v původní kvalitě.  

Na sobě měl mít zimní bundu značky The North Face, mikinu modré barvy značky RAW, černé kalhoty stejné značky a šedé tričko s dlouhým rukávem Zara. Na noze měl tenisky Adidas. 

„Šetřením se nepodařilo zjistit cizí zavinění. Pravděpodobná příčina úmrtí bylo podchlazení a předávkování léky," dodala Joklová.

Do dnešního dne se bohužel nepodařilo zjistit totožnost muže. Policie proto žádá každého, kdo by měl k neznámé osobě jakékoli poznatky, aby je sdělil prachatickým kriminalistům na linku 158.


Po kliknutí na fotografii se zobrazí v původní kvalitě.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Štítky krimi, pátrání, smrt, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.