čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Neznámý řidič poničil na dálnici svodila a způsobil škodu za 50 tisíc. Pátrá po něm policie

Jihočeští policisté pátrají po neznámém řidiči, který na začátku listopadu, pravděpodobně při havárii, poničil svodidla na dálnici D3, nehodu neoznámil a z místa odjel. Způsobil tak škodu za zhruba 50 tisíc korun. Policie proto žádá každého, kdo by měl k incidentu nějaké informace, aby je policii oznámil.

K nehodě mělo dojít nějaky mezi 2. a 10. listopadem na sedmdesátém kilometru dálnice D3 v katastru obce Chotoviny. „Dle zjištění pracovníků Ředitelství silnic a dálnic zde došlo k poškození svodidel na vnějším okraji komunikace, a to s největší pravděpodobností havárií neznámého vozidla. Jeho řidič však událost neřešil, neoznámil a z místa nehody odjel,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek

Na svodidlech vznikla podle pracovníků ŘSD škoda zhruba 50 tisíc korun. Policie nyní žádá každého, kdo by mohl mít k události jakékoliv informace, aby je předal dálničním policistům na služebně u sjezdu z dálnice v katastru obce Chotoviny, na telefonních linkách 974 238 711 či 974 238 712, případně e-mailové adrese krpc.do.chotoviny@pcr.cz.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Jan Luxík

Štítky krimi, nehoda, dálnice, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.