Kriminalisté hledají pytláka, který na jihu Čech zastřelil muflona. Jeho tělo nechal na místě

Autoři | Foto pixabay.com

Kriminalisté pátrají po pytlákovi, který před nedávnem zastřelil v honitbě Český Rudolec muflona. Poté, co z něho odřezal některé části, nechal jeho tělo na místě. Za pytlačení mu teď hrozí až dva roky za mřížemi.

„Neznámý pachatel tělo uloveného muflona zanechal na místě, přičemž spodní část levého předního běhu s částí plece odřízl a odnesl. Tímto svým jednáním způsobil poškozené společnosti dle sazebníku minimálních hodnot neoprávněně ulovené zvěře podle druhu, pohlaví a věku škodu ve výši právě 31 500 korun,“ shrnula mluvčí policie Hana Millerová.

Policisté se také obracejí na veřejnost. Kdokoliv, kdo může pomoci k dopadení pachatele svým svědectvím, by měl kontaktovat policisty na tísňové lince 158.

Hodnocení článku je 96 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Český Rudolec, muflon, pytlák, Policie ČR, Česko, pytláctví

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.