neděle 29. listopadu 2020 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "pytlák"

Kriminalisté hledají pytláka, který na jihu Čech zastřelil muflona. Jeho tělo nechal na místě

Kriminalisté pátrají po pytlákovi, který před nedávnem zastřelil v honitbě Český Rudolec muflona. Poté, co z něho odřezal některé části, nechal jeho tělo na místě. Za pytlačení mu teď hrozí až dva roky za mřížemi.

Neznámý pytlák zastřelil daňka, jeho hlavu si nechal

Kriminalisté z Jindřichova Hradce pátrají po neznámém pachateli, který v honitbě Kařtýn zastřelil daňka. Hlavu s krkem si odnesl s sebou. Na místě nechal části hřbetu, kelku a zbytek těla.

Sedmiletý chlapec pytlačil v českovrbenských vodách. S chycenými rybami navíc zacházel krutě

Pozornosti všímavé ženy neuniklo počínání malého pytláka, který chytal ryby u jednoho z českovrbenských rybníků. Možná by to svědkyně nechala být, ale když chlapec s každou ulovenou rybou mrštil několikrát o zem a poté ji hodil zpátky do vody,...

S pytláky se v Českých Budějovicích roztrhl pytel

Pytlačení se v uplynulých dnech rozmohlo v Českých Budějovicích. Třetího člověka, který chytal ryby ve Vltavě bez povolení strážníci lapili u silničního mostu v lokalitě Voříškův Dvůr dnes k ránu. I tomuto pytlákovi přijde rybaření pěkně draho.

Budějčák pytlačil v noci ve Vltavě. Na pomoc mu přišel kamarád, který se vydával za porybného

U lávky přes řeku Vltavu, která spojuje Plzeňskou ulici se sídlištěm Vltava v Českých Budějovicích pytlačil jedenatřicetiletý muž. A jeho rybaření neuniklo pozornosti městských strážníků. Byť rybář tvrdil, že si povolenku zapomněl doma, strážníky...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pytlák"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pytlák"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.