sobota 15. května 2021 Žofie

Sražený chodec v nemocnici zemřel. Případ vyšetřují kriminalisté

Tragické následky má nehoda, ke které došlo v polovině týdne na Lidické třídě v Českých Budějovicích. Na přechodu pro chodce srazil jednadvacetiletý řidič muže, který svým zraněním podlehl druhý den v nemocnici. Případ vyšetřují kriminalisté.

K nehodě došlo poslední březnový den v půl 4 odpoledne. Jednadvacetiletý řidič jel po Lidické třídě směrem Na Sady. „Na úrovni autobusové zastávky U Soudu pravděpodobně nedbal zvýšené opatrnosti a nerespektoval, že v pravém jízdním pruhu zastavil autobus, aby umožnil muži, který právě přecházel po přechodu pro chodce, bezpečně přejít vozovku," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Mladík přecházejícího muže srazil. Ten při nehodě utrpěl zranění, se kterými byl převezen do českobudějovické nemocnice. Následkům bohužel druhý den podlehl.

„Řidič, který muže srazil, nebyl pod vlivem alkoholu. Případem se nyní zabývají českobudějovičtí kriminalisté,“ uzavřela mluvčí.

Hodnocení článku je 62 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky krimi, nehoda, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Johny Rambo

ukaždeho přechodu ma stat statni policajt a vybirat pokuty kdo neda přednost chodci kor na dvou proudove silnici jeden vas poušti a druhej malem smete ! takove řidiče bych trestal odebranim řidičaku a 20 000 kč na mistě ! nemaš tak jdeš do baně a kauce by byla stanovena na 50 tisic ! nesrat se snima

pátek, 2. dubna 2021, 13:53

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.