úterý 17. května 2022 Aneta

Ze rvačky se vyklubala záchrana života. Policie pomohla zachránit mladého sebevraha

Z počátku vše vypadalo jako rvačka dvou mužů. Nakonec se ale ukázalo, že jeden brání tomu druhému ve skoku do přehrady. Dramatický zásah, během kterého se podařilo zachránit mladého sebevraha, mají na kontě cizinečtí policisté. O události informoval policejní mluvčí Jiří Matzner.

K incidentu došlo na Husinecké přehradě na konci minulého týdne. Místem projížděla hlídka cizinecké policie, která si všimla dvojice mužů, kteří se prali u zábradlí na hrázi přehrady. „V prvním okamžiku vše vypadalo jako rvačka. Když však policisté vyskočili z auta k provedení zákroku, zjistili podle volání staršího muže, že brání tomu mladšímu ve skoku do přehrady,“ vysvětlil policejní mluvčí Jiří Matzner.

Okamžitě tak začal boj o život mladého muže. Ten byla podle Matznera pevně rozhodnutý skočit do přehrady, a tak proti němu policie musela použít donucovací prostředky a spoutat ho. Nakonec se podařilo předat ho přivolaným záchranářům, kteří se o něj postarali. „Společně se starším mužem odvedli policisté opravdu dobrou práci,“ uzavřel mluvčí.

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Jan Luxík

Štítky krimi, policie, sebevražda, pomoc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.