Počasí dnes18 °C, zítra19 °C
Sobota 30. září 2023  |  Svátek má Jeroným
Bez reklam

Jak jsme vlastně vznikli?

Jednou z drobných kauz by mohlo být téma našeho vzniku. Nejednalo se totiž o standardní proces tvorby internetového portálu.

Budějcká Drbna měla být původně jedním z nástrojů, jakým můžeme dávat my občané zpětnou vazbu našim zastupitelům na radnici, kteří se zmítají od jednoho průšvihu k druhému.

V průběhu programování jsme však přišli na to, že jsme z komunální politiky hodně unaveni. Unaveni ze snahy komunálních "politiků" dělat z občana vola. Hlavně z tohoto důvodu jsme se rozhodli Drbnu více nafouknout. Přidali jsme více sekcí a intenzivně pracujeme na tvorbě kvalitního obsahu. Drbna je v současné době mixem zpravodajského portálu s čistě původními články z různých oborů. Drbnu jsme dále obohatili o odpočinkové sekce a soutěže.

Ale zpět k fázi vývoje. V průběhu programování "kdosi" ukradl z počítače jednoho z našich spolupracovníků screenshot námi připravovaného portálu. Screenshot mimo jiné obsahoval karikaturu jednoho z čelních představitelů našeho města. Po tomto úniku se spustila vlna záhadných telefonátů s cílem projekt pozdržet nebo snad celkově zastavit. V opačném případě nám prý bude ouvej (slušně napsáno).

Výše uvedené svědčí o určité formě stihomamu a paranoi našich radních a jejich lobbistů. Opravdu se, dámy a pánové politici, bojíte vlastní karikatury? V tom případě je v našem městě něco shnilého.

Milé Budějčandy, milí Budějčáci, držte nám palce, ať veškeré tlaky různých zájmových skupin ustojíme.

Dáváme Vám do rukou nástroj, který nám může pomoci k tvorbě občanské společnosti. Společnosti,  o které sníme a prahneme od doby,kdy jsme docinkali klíčema.

Wolenby

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jak jsme vlastně vznikli?  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.