čtvrtek 23. září 2021 Berta

Nešťastnou lásku řešil muž prášky a alkoholem

Toto se odehrálo včera ve večerních hodinách , kdy Městská policie přijala oznámení od záchranné služby o prověření situace v Pekárenské ulici. Zde se měl nacházet muž, který spolykal větší množství prášků. Ty měl následně zapít alkoholem a tímto způsobem se pokusit o sebevraždu.

Z tohoto důvodu byla na místo vyslána i autohlídka strážníků, která nešťastného muže v Pekárenské ulici skutečně nalezla.

Po příjezdu hlídky na místo zde strážníci nalezli muže sedět na studené zemi, jak zde brečí. Hlídka se proto muže zeptala, co se mu přihodilo a zdali je v pořádku. 33letý muž začal se strážníky ihned komunikovat a při této příležitosti hlídce sdělil, že se s ním rozešla přítelkyně a on proto spolykal plato léků tlumících depresivní stavy, které následně zapil větším množstvím alkoholu.

Na dotaz hlídky ohledně jeho zdravotního stavu strážníkům sdělil, že je mu strašně zle, chce se mu zvracet, a že není schopen se sám postavit na nohy. Když se o to několikrát pokusil, tak začal ztrácet stabilitu a padat na zem. Z tohoto důvodu byla o celé situaci zpětně vyrozuměna rychlá záchranná služba, která si muže převezla k ošetření do českobudějovické nemocnice. 

Autor: Václav Sup, MPČB

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.