Počasí dnes-1,5 °C, zítra0,5 °C
Středa 5. února 2025  |  Svátek má Dobromila
Bez reklam

Pachatel položil na koleje hokejovou branku, narazil do ní vlak

Českobudějovičtí policisté pátrají po pachateli, který položil na koleje hokejovou branku, dvě stavební kolečka a dva betonové žlaby. V pondělí večer do překážek narazil vlak, cestujícím se nic nestalo, řekla v úterý policejní mluvčí Regina Tupá.

Neznámý pachatel umístil věci do prostor kolejiště v ulici J. Hůlky asi 100 metrů od železničního přejezdu.

„Těmito místy krátce před 20. hodinou projížděl v pondělí večer osobní motorový vlak z Českého Krumlova, který do hokejové branky narazil. Ve vlaku jelo sedm lidí, nikdo se nezranil. Při střetu s překážkou se poškodila přední části lokomotivy, takzvaný pluh, dále kohout a také se utrhla naftová hadice od nádrže topení. Škoda vzniklá poškozením byla odhadnuta na nejméně 50 tisíc korun,“ řekla Tupá.

Policisté, kteří na objasnění tohoto případu intenzivně pracují, žádají veřejnost o pomoc při pátrání po možném pachateli či pachatelích. Jakékoliv poznatky k případu přijmou policisté na lince 158.

Napsal Dobrin Stojcev, Mediafax

Štítky hokej, Český Krumlov, Mediafax

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Pachatel položil na koleje hokejovou branku, narazil do ní vlak  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.