Počasí dnes24 °C, zítra23 °C
Úterý 26. září 2023  |  Svátek má Andrea
Bez reklam

Vietnamský obchodník zastrašoval mladou dvojici kuchyňským nožem...

...nelíbilo se mu, že u něho reklamují boty za 190 Kč. Dne 8. 11. 2011 v 11:00 hod. prováděla hlídka strážníků MP ČB kontrolní činnost na Lannově třídě, kde strážníky oslavila mladá žena, která vyběhla ze dveří obchodu s textilem s tím, že je zde spolu s přítelem napadá prodavač kuchyňským nožem.

Hlídka proto okamžitě vběhla do obchodu, aby zabránila dalšímu napadání osob. Zde však již k žádnému protiprávnímu jednání nedocházelo, neboť prodavač nůž před příchodem hlídky ukryl pod pult.

Jelikož zde vzniklo podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána i hlídka Police ČR. Před jejím příjezdem žena s manželem strážníkům uvedli, že zde reklamovali vadnou obuv, ale že jejich reklamace nebyla do 30dnů vyřízena, a proto požadovali vrácení 190 Kč. To měl prodavač odmítnout a následně vzít do ruky nůž s dlouhou čepelí, kterým se měl oba manžele snažit zastrašit. Celému jednání měla navíc přihlížet i mladá svědkyně, kterou strážníci ztotožnili. Získané poznatky pak byly předány hlídce Policie ČR, která si celý případ od strážníků převzala k dořešení. 

Zdroj: MP ČB

Štítky Česko, Policie České republiky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Vietnamský obchodník zastrašoval mladou dvojici kuchyňským nožem...  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.