Vlak srazil peugeot s mladou ženou i jejím pětiletým synem

Směrem od Písku přiletěl včera večer do krajské nemocnice v Budějcích vrtulník s dvěma zraněnými pasažéry Peugeotu 206, který vjel na železničním přejezdu ve Lhotě u Kestřan přímo před rychlík přepravující 84 cestujících. Středně těžká zranění utrpěla matka (30) i její pětiletý syn.

Ke střetu lokomotivy a osobního auta došlo v úterý minutu po sedmé hodině večerní. „Vše nasvědčuje tomu, že v době dopravní nehody na přejezdu fungovalo zabezpečovací zařízení, červená světla i akustický signál,“ informovala písecká policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová. Kriminalisté ale okolnosti dopravní nehody dále prošetřují.

Zatímco cestující ve vlaku zůstali nezraněni, žena utrpěla podle mluvčí záchranářů Petry Kafkové středně těžká zranění v horní části těla a chlapec měl středně těžká poranění hlavy a pohmožděniny na celém těle. V současné době jsou oba mimo ohrožení života.

Foto: Policie ČR

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky nehoda, srážka, vlak, osobní automobil, Peugeot 206, matka se synem, Lhota u Kestřan, Peugeot, České Budějovice, Písek, Kestřany, Policie České republiky

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.