Vánoční catering pro vaši firmu objednejte už nyní

Byť se může zdát, že nedávno skončilo léto, mnohým z vás je už jasné, že právě nyní je ta pravá doba na plánování a přípravu vánočních firemních večírků. My pro vás máme pár skvělých tipů, jak zařídit, aby právě váš večírek byl v rámci vašeho rozpočtu letos tou nejlepší akcí.
Jakou formou oslavíte s kolegy Vánoce je zcela na vás. Nicméně při výběru firmy zajišťující catering vždy vsaďte na jistotu profesionálních služeb a pohoštění z kvalitních surovin.
Takovou jistotu nabízí českobudějovická značka CITYcatering spadající pod vyhlášené CITYgastro.
Navíc - pokud si zde uděláte závaznou objednávku cateringu do 31. října, čeká na vás zajímavý bonus.
A jak by váš stůl na vánočním večírku mohl konkrétně vypadat? Výběr je široký:
- raut nebo vícechodové menu dle výběru
- ze studeného bufetu například kanapky, roládky, grilované kuřecí paličky, roastbeef, tatarák z lososa, tatarský biftek z býčí roštěné
- z teplého bufetu mj. špízky, hovězí guláš, konfitovaný hovězí špalek na víně, vepřové medailonky, grilovaný losos, grilovaná kuřecí stehýnka
- saláty, paštiky, zelňáky
- dezerty, koláče, ovocné mísy, čokoládová fontána, croquembouche
- alkoholické a nealkoholické nápoje
- vánoční punč, svařené víno, ovocné bowle
- možnost zajištění programu během akce, jako například ochutnávka vín, sýrů, uzenin, krájení šunky, příprava suši
- vlastní výroba, včetně cukrářských výrobků a dortů, vždy z čerstvých surovin vysoké kvality
CITYcatering pro vás zajistí prostory i hudbu
Pokud nemáte ve své společnosti vhodné prostory pro pořádání večírku, ani to nevadí. Při osobním setkání s vámi manažerka CITYcateringu projde všechny možnosti, kde váš večírek uskutečnit. Rovněž vám nabídne možnost pronájmu vlastních prostor, a sice CITYrestaurant a VIP salónek s výhledem na ledovou plochu zimního stadionu, CITYcafé či nově zrekonstruovanou Galerii v Riegrově ulici v Českých Budějovicích.
Váš večírek pro vás připravíme i kdekoli ve vámi vybraných prostorách. Navíc zajistíme živou či reprodukovanou hudbu, vánoční dekorace a další doprovodné služby dle vašeho výběru.
Vánoční cukroví na objednávku
Není pořádání vánočního večírku pro vaši firmu z jakýchkoliv důvodů možné, ale přesto byste svým kolegům a zaměstnancům rádi poděkovali za celoroční práci a popřáli krásné Vánoce? CITYgastro má pro vás sladké řešení. Objednejte si u nás tradiční vánoční cukroví vlastní výroby. V předvánočním pracovním shonu jistě nejeden kolega ocení vánoční sladkost k odpolední kávě.
Více informací ke cateringovým službám včetně poptávkového on-line formuláře najdete ZDE. K náhledu je zde i katalog cateringu.
V případě zájmu či dotazů neváhejte kontaktovat Zuzanu Domiterovou.
telefon: +420 724 923 513,
e-mail: catering@dansen.cz
PR text










![MODA Fashion Day[s] oslaví deset let galavečerem v Českém Krumlově](/t/w640/files/drbna/images/page/2026/08/10/size4-17863822306413-2-moda-fashion-day-s-oslavi-deset-let-galavecerem-v-ceskem-krumlove.jpg.webp)



![MODA Fashion Day[s] oslaví deset let galavečerem v Českém Krumlově](/t/w960/files/drbna/images/page/2026/08/10/size4-17863822306413-2-moda-fashion-day-s-oslavi-deset-let-galavecerem-v-ceskem-krumlove.jpg.webp)


