Počasí dnes7 °C, zítra7 °C
Úterý 23. dubna 2024  |  Svátek má Vojtěch

Nejsme schopni vstřelit branku ze hry, na každý gól se nadřeme, hodnotí dnešní zápas trenér Horejš

Tři body zůstávají v Teplicích. Budějcké Dynamo nedokázalo ve dvaatřicátém kole bodovat na půdě trápících se Severočechů a zůstává dvě kola před koncem sezony jedenácté. Trenéra Davida Horejše trápí především střelecká impotence jeho svěřenců. Jihočeši střílí v průměru jednu branku v každém zápase.

Na Stínadlech Dynamo neuspělo a prohrálo

Neděle, 16. května 2021, 16:54Fotbal

Ve 32. kole FORTUNA:LIGY neodehrálo Dynamo dobré utkání a na hřišti Teplic prohrálo 0:2. Obě dvě branky zápasu přišly ve druhém poločase, kdy o výhře domácích rozhodli Pavel Moulis a Lukáš Mareček. Jihočechy v příštím týdnu čeká poslední domácí...

„Sehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme dobře kombinovali, ale pouze po hranici pokutového území. Na domácí jsme zatlačili, byli jsme lepším týmem, ale chybí nám finální fáze. Málo střílíme a nedokážeme z tlaku nic vytěžit. Ve druhém poločase rozhodla situace před úvodní brankou. Nechali jsme se na zadní tyči přehlavičkovat a domácí už si vedení po prvním gólu pohlídali. Nejsme schopni vstřelit branku ze hry, na každý gól se nadřeme. Nepouštíme se do zakončení, netlačíme se do toho a potom se to promítá do výsledků,“ shrnul dnešní zápas David Horejš.

Svými slovy potvrdil, že Dynamo neodehrálo dobré utkání, když na hřišti Teplic prohrálo 0:2. Obě dvě branky zápasu přišly ve druhém poločase, kdy o výhře domácích rozhodli Pavel Moulis a Lukáš Mareček. Jihočechy v příštím týdnu čeká poslední domácí utkání, kdy na svém stadionu přivítají Slovácku.