OKRESNÍ FOTBAL: Kudláček se za Žabovřesky trefil čtyřikrát, Včelná ještě neztratila

Hattricky střelcům v okresním přeboru nestačily k tomu, aby se stali nejlepšími střelci kola. Zlivský Radek Hanousek ani borečtí Libor a Radek Horejšové, kteří se trefili všichni třikrát, pomyslný trůn neobsadili. Nejlepším střelcem tohoto kola je totiž Martin Kudláček ze Žabovřesk. Ten se dokázal trefit hned čtyřikrát a výrazně pomohl svému celku k výhře 5:0 nad Novými Hrady.

Okresní přebor:

Historický okamžik se udál na Borku. Ze zápasu s Olešníkem B totiž mohli diváci poprvé v historii sledovat živý videopřenos. Domácí se na něj pořádně nachystali a oslavili vítězství 10:0. Rozhodnuto už bylo prakticky po 25 minutách hry, kdy domácí vedli o čtyři branky, a už se řešilo jen to, kolik gólů si hosté odvezou. Jedná se zatím o jediný dvouciferný výsledek v tomto ročníku okresního přeboru. Borek také zůstává jediným stoprocentním celkem tohoto ročníku a vede po zásluze tabulku.

Rudolfov B - Zliv 2:4 (0:1)

Branky: 56. Sládek Marek, 88. Kocina Martin - 9., 71. a 78. Hanousek Radek, 57. Kučera Tomáš

Hluboká B - Jankov B 3:1 (1:0)

Branky: 12. Novák Jan, 47. a 80. Kössl Patrik - 65. Beníšek Jakub

Římov - Srubec 3:2 (1:1)

Branky: 25. Kukačka Filip, 65. Froněk Lukáš, 83. Žáček Petr - 8. Hekrdla Jan, 64. Kubíček Kamil

Úterý, 7. září 2021, 15:13

Momentky ze zápasu Dobrá Voda - Borovany. Výhru si odvezli hosté.

Borek - Olešník B 10:0 (6:0)

Branky: 4., 10. a 25. Horejš Libor, 21., 34. a 75. Horejš Radek, 43. Hájek David, 63. Šťastný Daniel, 83. Baščevan Vjačeslav, 88. Introcaso Cristian

OP mužů po 4. kole:

III. třída

Prestižní utkání dvou dosud neporažených celků se hrálo v Lipí, které hostilo Včelnou. Ve vypjatém zápase hosté rychle vedli 2:0 a ve druhém poločase už 3:0, ale domácí nic nevzdali a snažili se dotahovat. Hattrick Ondřeje Wegenkittla nakonec nestačil a s výhrou 4:3 odjeli Včelenští.

Dramatický závěr se konal také v Nových Hodějovících. Domácí hostili Horní Stropnici a od 10. minuty vedli po gólu Jiřího Trachty. Velké množství šancí zůstalo nevyužito, a tak hosté srovnali v 83. minutě. Domácí ale nic nevzdali a po dvou rozích v samém závěru dokázali skórovat a vyhrát 3:1.

Č. Dvory B - Mladé B 4:1 (1:1)

Branky: 34. Sedlic Marek, 64. a 79. Šíma Jakub, 74. Valenta Jaromír - 13. Szojka Libor

Lišov B - Chrášťany 4:1 (2:0)

Branky: 18., 39. a 65. Mlýnek Lukáš, 82. Shýbal Petr - 13. Drozd Roman

Lipí - Včelná 3:4 (0:2)

Branky: 74., 83. a 90. Wegenkittl Ondřej - 4. Gruber Jan, 9. Severin Ondřej, 70. Jordán Michal, 78. Tondl David z penalty

Týn B - K. Újezd B 3:2 (1:0)

Branky: 15. a 64. Ponec Lukáš, 74. Vařil Pavel - 55. Černý Aleš, 84. Svobodný Michal

Kamenná - Mokré 1:1 (0:0)

Branky: 62. Beneda Radek vlastní - 70. Hrstka Marek

N. Hodějovice - H. Stropnice 3:1 (1:0)

Branky: 10. Trachta Jiří, 90. Lojka David, 92. Janovský Petr - 83. Staněk Zdeněk

Č. Dub - Dívčice 3:2 (3:1)

Branky: 28. Pojar David, 31. Kapoun Filip, 34. Schneider David - 35. Čuhaj Martin, 92. Šťastný Ondřej

III. třída po 3. kole:

IV. třída:

O víkendu odstartovala i IV. třída. Nejnižší okresní soutěž nabídla jediné bezbrankové utkání v soutěži dospělých v tomto kole. Obrany nad útočnými snahami vyhrály v Boršově, kde se místní béčko utkalo s béčkem Dobré Vody. Jinak se radovali z vítězství ve Zborově a v Křemži, jejíž béčko zvítězilo nad béčkem Černého Dubu. Koloděje si zase poradily se Ševětínem B.

Č. Dub B - Křemže B 2:4 (1:3)

Branky: 40. Kňourek Aleš, 70. Houska Petr - 6. Müller Jan, 25. a 43. Kolda Petr, 80. Dittrich Robin

Boršov B - D. Voda B 0:0 (0:0)

Zborov - Hrdějovice B 3:2 (3:1)

Branky: 37. Nechanický Vlastimil, 40. a 44. Havelka Michal - 15. Ambroz Jakub, 89. Lipold Ondřej

Koloděje - Ševětín B 5:1 (4:0)

Branky: 10. a 38. Kubíček Jakub, 17. Vanda Jan, 27. Klička Jiří, 46. Baťha Aleš - 64. Syrovátka Josef