Počasí dnes11 °C, zítra14 °C
Úterý 19. března 2024  |  Svátek má Josef

OKRESNÍ PŘEBOR: Borek poprvé prohrál, dobrovodský Serbin dal čtyři góly

Prohry dvou dosud neporažených týmů nabídl uplynulý víkend. V okresních soutěžích prohráli fotbalisté Borku i Včelné. Při chuti byl znovu zlivský střelec Jakub Slavík, který si ve dvou zápasech připsal dva hattricky.

Okresní přebor

Okresní přebor přišel o svůj neporažený tým. Fotbalisté Borku poprvé v sezoně ztratili body. Narazili v zápase na hřišti Hluboké B. Dvanáct minut před koncem Karel Štabrňák poslal domácí do vedení, hosté díky gólu Michala Bárty vyrovnali o dvě mnuty později, ale v 87. minutě se znovu prosadil Štabrňák a rozhodl o výhře domácích 2:1.

V zápasech Zlivi padá hodně gólů a utkání v Žabovřeskách to jen potvrdilo. Domácí tým sice vedl po půli 2:1, ale Zliv má ve svém kádru nejlepšího střelce soutěže Jakuba Slavíka. Ten svou formu potvrdil, nastřílel tři góly a výrazně tak přispěl k vítězství 5:3.

Při chuti byl také dobrovodský Dmytro Serbin, který nastřílel čtyři góly. Stál tak za vysokým vítězstvím Dobré Vody nad béčkem Lokomotivy 6:1. Svůj střeleckých koncert navíc zvládl před kamerami v přímém přenosu. Utkání na Dobré Vodě totiž přenášel OFS v rámci svého projektu přímých přenosů.

Hluboká B - Borek 2:1 (0:0)

Branky: 78. a 87. Štabrňák Karel - 80. Bárta Michal

Římov - Jankov B 0:1 (0:1)

Branky: 7. Maurer Matěj

Borovany - N.Hrady 4:1 (2:1)

Branky: 19. Bujnovský David, 39. Blažek Matěj, 53. a 60. Bujnovský Nikola - 33. Kotrč Denis

Rudolfov B - Olešník B 4:1 (3:0)

Branky: 12. Kešner Marek, 24. a 75. Bláha Patrik, 39. Justin Jan - 50. Kotlár Alois

Úsilné - Srubec 0:4 (0:3)

Branky: 7. Hurný Marian, 9. Kubíček Kamil z penalty, 12. Hekrdla Jan, 74. Hanousek Jiří

Žabovřesky - Zliv 3:5 (2:1)

Branky: 41. Hála Tomáš z penalty, 44. Kudláček Martin, 83. Pilný Josef - 34., 49. a 50. Slavík Jakub, 75. Hanousek Radek, 78. Pechek Miroslav

D.Voda - Loko B 6:1 (3:1)

Branky: 16., 28., 85. a 86. Serbin Dmytro, 7. Valenta Tomáš, 51. Janák Lukáš - 35. Fošum Robert.

OP po 6. kole:

III. třída

Stejně jako okresní přebor i III. třída přišla o svůj neporažený tým. Poprvé v sezoně totiž zaváhala i Včelná. Lídr tabulky tentokrát zajížděl na hřiště rezervy Týna a prohrával od 44. minuty. V závěru zápasu pak domácí přidali další tři branky a byl z toho nakonec jednoznačný výsledek, který Včelnou poslal na druhé místo tabulky. Na tom prvním ji totiž vystřídala Kamenná, která vyhrála 10:3 nad Čtyřmi Dvory B a podruhé v ročníku zvládla vstřelit deset branek v jednom zápase. Zaváhalo i Lipí, které doma podlehlo Mokrému. Oba celky si tak prohodily pořadí v tabulce. Mokré se dostalo už na třetí příčku.

Lišov B - Mladé B 2:2 (2:2)

Branky:  17. Klabouch Milan, 56. Klabouch Milan - 8. Szojka Libor, 36. Tondr Karel

Týn B - Včelná 4:0 (1:0)

Branky: 44. Ponec Marek, 76. Brom Jaroslav, 81. Liška Jan, 88. Ponec Lukáš

Lipí - Mokré 2:5 (0:4)

Branky: 73. Dvořák Jan (vl.), 78. Cihlář Adam - 6. Dvořák Jan, 12., 17. a 75. Houska Petr, 32. Štumbauer Petr

Kamenná - Č.Dvory B 10:3 (5:1)

Branky: 21., 44. Valíček Roman, 20. Randa Pavel, 31. Syrovátka Miroslav, 42., 57., 68. a 75. Hanzal Michal, 60. a 63. Kořínek Tomáš - 10. Hebký Denis, 72. Zare Mahyar, 85. Sedlic Marek

N.Hodějovice - Chrášťany 7:0 (2:0)

Branky: 9., 15. a 51. Carda Tomáš, 53. a 60. Lipták Adam, 62. Lojka Adam, 71. Hrubý Petr

Č.Dub - K.Újezd B 1:1 (1:1)

Branky:  32. Schneider David - 13. Michalec Jan

Dívčice - H.Stropnice 2:1 (2:0)

Branky:  3. Kiss Ondřej, 30. Waldhauser Libor - 78. Bárta Jakub

III. třída po 6. kole:

IV. třída

Hned tři hattricky padly v pěti zápasech nejnižší okresní soutěže. IV. třída měla na programu třetí kolo, které ozdobily vysoké výhry Zlivi B a Kolodějí nad Lužnicí. Za Zliv dal během víkendu druhý hattrick Jakub Slavík. Za Koloděje se třikrát trefil Martin Al Aita.

D. Voda B - Ševětín B 3:3 (1:2)

Branky: 38. Horejš Miloslav, 71. Novák Filip, 74. Šteyer Jakub - 11. Doležal František, 25. a 65. Syrovátka Josef

Zliv B - Č. Dub B 8:2 (3:1)

Branky: 15. Vávra Václav, 21., 27. a 62. Slavík Jakub, 55. Jindrle Karel, 71. a 79. Kubeša Erik, 88. Jindrle Karel - 37. a 85. Karafiát Viktor

Boršov B - Hrdějovice B 6:2 (0:1)

Branky: 51. Šimeček Jan, 55. Matoušek Aleš, 60. Šefčík Jindřich, 65., 80. a 88. Kuryliuk Pavlo - 14. Knotek Jaroslav, 70. Danda Miroslav

Zborov - Bavorovice 1:4 (0:0)

Branky: 83. Minář Petr - 46. Růžička Martin, 65. a 68. Vokurka Svatopluk, 74. Anton Jan

Koloděje - Křemže B 7:1 (2:0)

Branky: 9., 32. a 56. Martin Al Aita, 49. a 58. Klička Jiří, 66. Kubíček Jakub, 87. Deák Jan - 74. Hejplík Václav z penalty