Počasí dnes-1 °C, zítra1 °C
Neděle 29. ledna 2023  |  Svátek má Zdislava

Ruský fotbalista Matvejev končí v Dynamu. Vrátil se domů kvůli problémům s vízy

Dvacetiletý fotbalista Maksim Matvejev opustil SK Dynamo České Budějovice. Tento týden se vrátil do Ruska kvůli problémům s vízy, informoval klub. Na jih Čech přestoupil obránce z Lokomotivu Moskva, stihl ale nastupovat pouze za B Tým.

Maksim Matvejev je odchovancem akademie Lokomotivu Moskva a trenér David Horejš s bývalým sportovním ředitelem Tomášem Sivokem si od něj hodně slibovali. Jeho působení v Dynamu ale nakonec trvalo jen několik měsíců.

„Mrzí nás, že o Makse přicházíme. Viděli jsme v něm velký potenciál, který u nás mohl rozvíjet, ovšem situace se v poslední době změnila natolik, že není možné, aby v našem klubu pokračoval. Žádost o dlouhodobá víza podal včas, ovšem kvůli válečnému konfliktu na Ukrajině byla jejich vydání pozastavena," uvedl pro klubový web sportovní ředitel Milan Čadek.

Matvejev s A týmem absolvoval soustředění v tureckém Beleku a poté nastupoval z B tým. V nejvyšší soutěži se objevil pouze na lavičce. Tento týden se mladý fotbalista vrátil do Ruska. 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto SK Dynamo České Budějovice

Štítky fotbla, dynamo, matvejev, přestupy, vízum, SK Dynamo České Budějovice, fotbalista, FC Lokomotiv Moskva, Rusko, Česko, Tomáš Sivok, David Horejš, Ukrajina

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.